3.KOLO SFL U19

Po dlhšej pauze sa JBM opäť zapojili do SFL. V 2.kole mali voľno. Kde sa naše výsledkové očakávania potvrdili.

3.kolo sa odohralo v Žiline. Podľa očakávania bol opäť naše poradie zápasov c 2 a 3 a po skúsenosti z Trnavy sme sa zhodli že nám toto poradie celkom vyhovuje.
vs Patriots aj keď vstup do zápasu nebol najlepší určite to nebol dôvod na paniku išlo totiž o individuálne chyby. Aj napriek tomu sme v polčase viedli 19:12 a po prestávke to zápas už plne réžii JBM a konečne skóre sa zastavilo na výsledku 51:12. Treba podotknúť že Patriotom sa vstup do zápasu ozaj vydaril.
Ďalší zápas sme odohrali proti neporazenej Žiline. Poučený zo zápasu s Patriots sme zahrali od začiatku to čo sme chceli Už polčas naznačoval že ani Warriors nestrhnú korunku neporaziteľnosti mladým Panovníkom a polčase viedli 0:20. Warriors sa nevzdávali a pokúsili sa o nemožne. Aj keď svojim spôsobom míňali čas ich pokusy síce boli úspešne ale drive nedotiahli do endzony. Naopak útoky Panovníkov tam končili. Kozmetická úprava sa dostavila aj v prospech Bojovníkov a tak si JBM viezli výhru aj nad dovtedy neporazeným tímom 7:33

„Ukázalo sa že naše chyby a nekoncentrácia vedia súpera postaviť na nohy. No akonáhle hráme to čo vieme a máme natrénovane, nájdeme v tejto sezóne premožiteľa len ťažko“ povedal po zápase HC JBM S.Gašparovič
Už tento víkend Vás chceme pozvať na posledný turnaj do Bratislavy nedeľa 29.10. od 13 hod